LIVE ANDRZEJA DYJAKA I KRZYSZTOFA KOROZEJA

ABC DevSecOps – premiera kursu + Q&A do oporu!

Wyobraź sobie scenariusz, w którym automatyzacja bezpieczeństwa działa płynnie, a aplikacje są chronione na każdym etapie SDLC – dzięki TOBIE.

Ruszają zapisy na ABC DevSecOps, 5-tygodniowego, największego w Polsce kursu DevSecOps dla specjalistów i specjalistek IT rozwijających kompetencje umożliwiające obronę aplikacji i infrastruktury IT przed atakami – w całym procesie wytwarzania oprogramowania (SDLC).

🎬 TEN WEBINAR JUŻ SIĘ ODBYŁ, ALE DOSTANIESZ NAGRANIE

PROGRAM SPOTKANIA

Skąd wziął się pomysł, jakie luki widzimy w szkoleniach DevSecOps, nasze rozwiązanie.

20 minut o programie kursu – czego możesz się spodziewać, jakie rezultaty gwarantujemy, dlaczego możesz nam zaufać.

Q&A do oporu - odpowiadamy na najciekawsze pytania z ankiet, ale też i WSZYSTKIE pytania z czatu (możliwe, że skończymy póóóźno).

20 minut prezentacji programu + Q&A do oporu

🎁 Za najlepsze pytania na czacie – dodatkowa zniżka na ABC DevSecOps!

AUTORZY Szkolenia

ANDRZEJ DYJAK

Moja kariera w cyberbezpieczeństwie rozpoczęła się ponad 15 lat temu. W tym czasie przeszedłem z hackowania do zabezpieczania, dzięki czemu posiadam perspektywę zarówno atakującego jak i obrońcy.

Obecnie prowadzę firmę doradczo-szkoleniową Bezpieczny Kod. Rozwijam umiejętności zespołów i doradzam w zakresie najlepszych praktyk dla bezpiecznego procesu wytwórczego (SDLC).

Prowadzę kanał YouTube i Podcast, buduję społeczność wokół bezpieczeństwa aplikacji (Discord), oraz wysyłam cotygodniowy newsletter. Oprócz ABC DevSecOps, stworzyłem również szkolenie Ofensywne Testowanie Web Aplikacji, które ukończyło 100+ developerów, testerów i specjalistów security dając wiele 5-gwiazdowych opinii.

  • W przeszłości pomogłem poprawić bezpieczeństwo aplikacji firm takich jak Apple, Adobe, Google, Oracle, Mozilla czy Real Networks. Jest bardzo duża szansa, że znalazłem podatności w aplikacjach, z których codziennie korzystasz.
  • W ostatnich latach przeszkoliłem setki specjalistów IT (QA, Dev, Ops) z tematów takich jak Testowanie Bezpieczeństwa, Modelowanie Zagrożeń, DevSecOps oraz Secure By Design.
  • Obecnie Founder & CEO w Bezpieczny Kod oraz twórca kursów ABC DevSecOps i Ofensywne Testowanie Web Aplikacji.
DOŚWIADCZENIE ANDRZEJA

KRZYSZTOF KOROZEJ

Senior Product Security Engineer w Tidio, z którego korzysta 12+ milionów użytkowników z całego świata.

W Tidio zbudowałem procesy wokół DevSecOps, a następnie stworzyłem zespół zarządzający nimi.

Karierę w IT rozpocząłem ponad 7 lat temu jako inżynier QA. Pracując w roli QA od samego początku pracowałem blisko z zespołem produktowym, a dzięki temu miałem styczność z procesem wytwórczym (SDLC) na każdym etapie - od planowania, przez testowanie aż po wdrożenie i utrzymanie. Dbając o funkcjonalne aspekty jakości systemu po pewnym czasie moją uwagę zaczęła przyciągać strona niefunkcjonalna z bezpieczeństwem na czele.

To dało mi unikalne spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa – kierunek, który szybko okazał się moją miłością od pierwszego wejrzenia.

  • Ex-QA z doświadczeniem, które pomaga zrozumieć działanie zespołów wytwórczych i proces SDLC. Dzięki temu mogę skutecznie integrować bezpieczeństwo.
  • Obecnie Senior Product Security Engineer w Tidio – startupie o globalnym zasięgu.
  • Prelegent na największych konferencjach dotyczących IT (The Hack Summit, 4Developers) oraz współtwórca podcastu Bezpieczny Kod.
DOŚWIADCZENIE KRZYSZTOFA

Widzimy się niebawem.

Będzie się działo!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.

0
dni
0
h
0
m
0
s